Wynajem aut dostawczych w Szczecinie

Nasza wypożyczalnia samochodów nie zapomniał również o klientach biznesowych i instytucjonalnych. Dla nich gotowa jest oferta wynajmu aut dostawczych oraz pojazdów specjalistycznych przystosowanych do przewozu produktów wymagających obniżonej temperatury.

Wypożyczanie samochodu dostawczego jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które zmuszone są do przewozu osób lub towarów okazjonalnie, co pewien czas. Utrzymywanie pojazdu przez firmy, które używają go sporadycznie, jest po prostu nieopłacalne. Jeśli zachodzi potrzeba, wystarczy zadzwonić do naszej firmy, w której specjaliści od obsługi klientów znajdą dla Was najlepiej dopasowaną opcję wynajmu krótkoterminowego samochodu dostawczego.

Samochody dostawcze do różnych zadań

Dostrzegając potrzeby klientów, prowadzimy wynajem aut dostawczych różnego przeznaczenia. Zajmujemy się wynajmem chłodni, czyli pojazdów dostawczych o DMC do 3,5 T wyposażonych w urządzenia do przewozu towarów wymagających obniżonej temperatury transportu. Są to samochody chłodnicze doskonale nadające się do przewozu świeżych i łatwo psujących się produktów spożywczych, a wypożyczane bardzo często podczas organizacji przyjęć, wesel oraz innych imprez z cateringiem. Nasze nowe Renault Master spełniają normę Euro 6 pozwalającą na wykonywanie przewozów w każdym z krajów UE.