Samochód zastępczy z OC sprawcy – Szczecin

Wypożyczalnia samochodów Cold Car Rent przygotowała ofertę dla kierowców, których pojazdy uległy uszkodzeniu w wyniku kolizji lub wypadku na drodze. W takim przypadku kierowca ma prawo do otrzymania samochodu zastępczego na koszt ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy jest możliwe nie tylko w przypadku wystąpienia szkody częściowej, ale także przy szkodzie całkowitej, czyli kasacji pojazdu. Długość wynajmu, jaki pokrywa ubezpieczyciel, zależy więc od rozmiaru uszkodzeń, a tym samym od czasu naprawy.

Samochód zastępczy przysługuje na cały czas naprawy i obejmuje czynności naprawcze oraz etapy uwzględniające przygotowanie do naprawy, oczekiwanie na kosztorys i zamówione części oraz czas niezbędny do obioru pojazdu po naprawie. W przypadku szkody całkowitej również przysługuje auto zastępcze na czas potrzebny do wypłaty odszkodowania i zakupu nowego pojazdu.

Auta zastępcze – bogata oferta samochodów

Byłeś uczestnikiem kolizji lub wypadku drogowego? Twój pojazd uległ uszkodzeniu częściowemu i oczekujesz na jego naprawę lub został całkowicie zniszczony i czeka Cię zakup nowego pojazdu? Nie musisz rezygnować z jazdy samochodem i obniżać swojego komfortu życia. Nasza wypożyczalnia zaproponuje Ci darmowy samochód zastępczy z OC sprawcy, tak byś nie musiał martwić się problemami komunikacyjnymi. Dysponujemy nowymi i zadbanymi samochodami różnej klasy. Wszystkie są w znakomitej kondycji technicznej i wizualnej, przygotowane do bezpiecznej jazdy.

Poszukujesz auta zastępczego? Zadzwoń! Udostępnimy Ci pojazd na czas likwidacji szkody komunikacyjnej.