Wszystkie informacje o Cold Car Rent

onas

Wypożyczalnia samochodów Cold Car Rent to firma działająca w całej Polsce. Jeśli znalazłeś się w nagłej potrzebie i szukasz pojazdu do wynajęcia, to wystarczy do nas zadzwonić. Natychmiast zareagujemy i umożliwimy Ci wynajem wygodnego i bezpiecznego samochodu. Nasza wypożyczalnia pojazdów dysponuje nowymi i komfortowymi samochodami.

Jesteśmy firmą doskonale osadzoną w branży motoryzacyjnej. Nasi pracownicy to eksperci w dziedzinie wynajmu pojazdów. Doradzą i zaproponuj najlepsze rozwiązanie dla klienta. W sposób przejrzysty przedstawią wszelkie warunki oferty oraz zasady związane z wynajmem i zwrotem samochodu.

Realizujemy różnorodne potrzeby kierowców

Świadomi różnorodnych potrzeb klientów, zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych przygotowaliśmy bogatą ofertę pojazdów. Dla biznesu przygotowaliśmy atrakcyjną propozycję wynajmu pojazdów dostawczych z opcją przewozu towarów wymagających obniżonej temperatury transportu. Zajmujemy się również wynajmem przyczep bagażowych z plandeką.

Pomyśleliśmy także o kierowcach, których pojazdy uległy uszkodzeniom w wyniku wypadków lub kolizji drogowych. Na czas naprawy mogą oni wynająć u nas auto zastępcze z OC sprawcy.

Szukasz pojazdu na weekendowy wypad? Chcesz z rodziną wybrać się za miasto lub odwiedzić znajomych w drugim końcu Polski, a nie masz własnego pojazdu? Musisz przewieść grupę osób lub towary? Skorzystaj z naszej oferty! Zapraszamy.